Manikīrs

Image alt

Klasiskais manikīrs

Visizplatītākais un iecienītākais manikīra veids. Ap naga plāksni tiek uzklāts speciāls šķīdums, kas mīkstina kutikulu, rokas tiek vannotas siltā ūdenī, kuram pievienotas speciālas vitaminizētas medus bumbiņas. Ar speciālu pušeri kutikula tiek atbīdīta, nagi tiek rūpīgi apstrādāti ar šķērītēm vai standziņām, kā arī izveidota vēlamā nagu forma. Procedūras noslēgumā paredzēta relaksējoša roku masāža izmantojot vitamīniem bagātu un aromātisku krēmu. 

Sausais manikīrs

Roku un nagu kopšanai netiek izmantots ūdens. Procedūra tiek veikta izmantojot standziņas un slīpēšanas uzgaļus naga virsmas un ādas apstrādei. Sausais jeb aparāta manikīrs palīdz cīnīties arī ar nagu plātnīšu sabiezējumu. 

Eiropas manikīrs

Saudzējoša nagu kopšanas metode, jo kutikulas noņemšanai netiek izmantotas ne knaiblītes, ne šķēres, tā tiek atbīdīta ar speciāla augļskābes saturoša līdzekļa palīdzību. Procedūra paredzēta plānas un mīkstas ādas īpašniekiem. Procedūras noslēgumā paredzēta relaksējoša roku masāža izmantojot vitamīniem bagātu un aromātisku krēmu.

Gēla nagi

Vispirms nagus sagatavo: apvīlē, novīlē naga virsējo taukaino slānīti, izveido matētus nagus, lai turētos želeja. Daži meistari liek nagus uz tipšiem, citi uz trafaretiem vai formām. Ja nagi tiek likti uz tipšiem, tad pēc nagu sagatavošanas seko tipšu lieluma piemeklēšana nagam. Tad tipsi pielīmē pie naga gala, apmēram 2cm lielu maliņu. Ar speciālām knaiblēm tiek nokniebts vēlamais nagu garums. Pēc tam tipsis un nags tiek sagatavots želejas uzklāšanai. Notiek želejas uzlikšana un nagus tur UV staru lampā, kur želeja sacietē. Lai uzliktu gēla nagus, īstajiem nagiem ir jābūt apmēram 1mm gariem, lai būtu, kur uzlikt tipsi. Nagu likšana aizņem laiku no 1 - 3 stundām, tas atkarīgs no speciālista meistarības pakāpes un želejas tehnoloģijas. Profilakse nepieciešama 1 x mēnesī. Tas atkarīgs no nagu augšanas ātruma. Jo ātrāk aug nagi, jo biežāk nepieciešama profilakse. Gēla nagus iesaka dāmām, kuras saviem spēkiem netiek pie gariem nagiem. Neiesaka meitenēm/sievietēm, kurām aug pašām savi stipri un veselīgi nagi.